New GenerationPR Agency

About Us

BeraBeraPR is a new generation PR agency, founded by people who have passion about communication. Our aim is to make a difference by mirroring the brands and individuals with our creative and innovative solutions.

1 2 3

References

1 2 3

Projects

Folkart Yapı - Folkart Time Project Launch

Folkart Yapı - Folkart Time Project Launch

Aston Martin Turkey - İzmir Showroom Opening

Aston Martin Turkey - İzmir Showroom Opening

Aston Martin Turkey - DB9 GT Bond Edition Launch

Aston Martin Turkey - DB9 GT Bond Edition Launch

Günsal Saat - Bomberg’s  Watch Launch

Günsal Saat - Bomberg’s Watch Launch

Folkart Yapı - Press Conference of Project

Folkart Yapı - Press Conference of Project

Lidyana.com - Biodina Blogger Buluşması

Lidyana.com - Biondina Blogger Meeting

Contact Info

A : Maslak Mah. Maslak Meydan Sok.
     Spring Giz Plaza No: 5 Kat: 15,
      34398 Maslak / İstanbul
P : +90(212) 352 61 62 F : +90(212) 283 99 64 E : info@beraberapr.com BeraBeraPR is a subsidiary of Bera Media Group

Contact Form

Gizlilik Bilgisi

www.berabera.com sitesinin (“Berabera”) tüm hakları Berabera’ya aittir. Berabera, Kullanıcı/Kullanıcılar’ın siteyi aşağıdaki Gizlilik Prensipleri’ne veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit etmesi halinde veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelmesi halinde, Üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir. Ayrıca benzer bir durumda . Berabera Gizlilik Prensipleri’nde öngörülen diğer tedbirleri alma hakkına da sahiptir. Berabera vermiş olduğunuz bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenmektedir.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Web Sitesi’nde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, Berabera, gerektiğinde Kullanıcı/Kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Berabera, web sitesivasıtasıyla web sitesi’ne üyelik kazanılması için kullanıcıların kendileriyle ilgili talep edilen bir takım kişisel bilgileri (isim-soyisim, telefon, adres, e-posta adresleri gibi). Berabera veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılır. Berabera tarafından talep edilen bilgiler, kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya web sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler, Berabera ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Berabera, web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir ve/veya başka siteler üzerinden Berabera’a bağlantı kurma imkanı tanıyabilir. Berabera, link vasıtasıyla erişilen ve/veya bağlantı kurulan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Berabera, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi amacıyla işbu sözleşme ile belirlenen istisnalar dışında gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Berabera, kullanıcılar ve kullanıcıların web sitesi’ni kullanımı hakkındaki bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir web sitesinin, kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir web sitesihakkında durum ve tercihleri saklayarak internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, web sitesi’ni kaç kişinin kullandığını, bir kişinin web sitesi’ni hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve ne kadar kaldığı hakkında istatistiksel bilgileri elde etmek ve kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak reklam ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekten veya e-postasından veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için tasarlanmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu başta teknik iletişim dosyasını kabul eder biçimde tasarlanmıştır, ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyasının gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde ayarları değiştirebilirler.

Berabera, işbu gizlilik politikası hükümlerini dilediği zaman web sitesi’de yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Berabera.com‘un değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri web sitesi’nde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.